Žygis ,,Aš einu už Laisvę!“
2024-03-12 12:20
1990-ųjų metų kovo 11 dieną Lietuvos Atkuriamasis Seimas priėmė aktą: „Dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo“. Ši iškili data – tai ypač šviesi ir džiaugsminga akimirka daug išgyvenimų patyrusios Lietuvos istorijoje. Jau trisdešimt ketverius metus ji pražysta mūsų širdyse pačiais gražiausiais žiedais.????????????????????????
Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos bendruomenė jau IV-ą kartą Kovo 11-ąją švenčia dalyvaudami žygyje ,,Aš einu už Laisvę!“. Džiaugiamės, kad prie šios gražios tradicijos prisijungė gausus būrys žygeivių iš Vilniaus Radvilų gimnazijos, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, Varėnos „Ryto“ progimnazijos, Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos, Matuizų pagrindinės mokyklos. ????????????
Gimnazijos vidiniame kiemelyje susirinkusius žygeivius pasveikino Varėnos r. meras Algis Kašėta ir gimnazijos direktorė Milda Padegimaitė.????
Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos jaunieji šauliai džiaugiasi, kad šįkart jų organizuotame žygyje dalyvavo net 376 dalyviai! Jauniausias tebuvo 10 metų, o vyriausiam dalyviui – 72 metai. ????????
Nuoširdų ačiū už pagalbą ir užtikrintą saugumą žygyje tariame Alytaus apsk. VPK Varėnos PK Reagavimo skyriaus vyriausiajam tyrėjui Andrius Girša ir reagavimo skyriaus vyriausajam patruliui Žilvinas Jonytis ☺️????