Gimnazistai minėjo Krašto apsaugos dieną
2018-10-17 10:37
Spalio 9 dieną Varėnos ,,Ąžuolo'' gimnazijos mokiniai kartu su mokytoja Rita Lysenko dalyvavo Krašto apsaugos dienos renginyje Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione.

Pirmoje dalyje buvo pristatyta Krašto apsaugos savanorių veikla, privalomoji karo tarnyba, jaunesniųjų karininkų vadų mokymai ir išsamiai supažindinama su studijomis Lietuvos karo akademijoje. Sužinojome, kaip bėga dienos kariuomenėje, kokias savybes reikia turėti norint tapti karininku ir kaip galima nuolat tobulėti. Po teorinės dalies vyko klausimų viktorina, kurioje laimėjome įvairių prizų. Renginio eigoje išgirdome Specialiųjų operacijų pajėgų karį, kuris papasakojo savo srities ypatybes. Viso renginio metu užduodavome mums rūpimų klausimų ir gavome išsamių atsakymų. Antroje dalyje turėjome galimybę išeiti į kiemą ir apžiūrėti karinę techniką, ginkluotę bei pasimatuoti ekipuotę. Krašto apsaugos dienos renginio pabaigoje gavome pažymėjimus, įsiamžinome su kariūnais ir su naujais ateities planais grįžome namo.

Šis pusdienis praėjo įdomiai ir informatyviai. Kiekvienas sužinojome ką nors nauja ir ateityje planuojame dalyvauti panašiuose renginiuose.

Varėnos ,, Ąžuolo " gimnazijos mokinė Auksė Armaitytė