Sveikatingumo žygis
2017-05-23 08:32
Gegužės 16 d.  mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo GMT inicijuotame dviračių žygyje,

skirtame paminėti Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai, bei artėjančiai Pasaulinei nerūkymo dienai.

Dviratininkai, vedami pavaduotojo A.Saulyno ir kūno kultūros mokytojos V.Saulynienės, važiavo maršrutu Varėna-Glėbo ežeras. Atvykę į numatytą vietą, gimnazistai-entuziastai išklausė mokinių tarybos koordinatorės,  mokytojos A. Brūzgienės įvadinę kalbą apie šio judėjimo tikslus ir pasaulinę patirtį. Po to organizatoriai pateikė žygeiviams įdomų klausimyną apie žmonių sveikatą, bei rūkymo žalą.  Aktyviausieji bus apdovanoti gegužės 31 dieną, Pasaulinės nerūkymo dienos metu.

Antra žygio dalis buvo skirta žaidimams gryname ore. Prisikvėpavę iki soties pušyno oru, prisigaudę saulės spindulių džiugiai pasukome namų link. Manau, kad tokios iniciatyvos yra naudingos dėl kelių priežasčių. Tačiau svarbiausia yra atkreipti dėmesį į tai, kad neliktų abejingų savo sveikatai, nes tiesa yra tokia, kad žmogaus sveikata net 50 procentų priklauso nuo jo gyvenimo būdo.

Veronika Bulgakaitė