Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS II etapas
2017-02-10 08:14
Sausio 28 dieną, šeštadienį, septyniose aukštosiose mokyklose surengtas informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II etapas:

buvo kviečiami 9-12 klasių mokiniai, surinkę daugiausia taškų I etape. Į antrąjį etapą iš mūsų gimnazijos buvo pakviesti šeši mokiniai, dalyvavo keturi: pirmokas Dominykas Marmokas ir trys ketvirtokai: Ieva Korsakaitė, Rokas Svirskas  ir Lukas Nakas.

Mūsų mokiniai vyko į Alytaus kolegiją. Taip pat buvo pakviesti mokiniai iš Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos, Lazdijų r. Šventežerio mokyklos, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos, Prienų „Žiburio“ gimnazijos, Prienų r. Jiezno gimnazijos, Prienų r. Stakliškių gimnazijos, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos.

Visi konkurso dalyviai buvo suskirstyti į dvi – 9-10 kl. (jauniai) ir 11-12 kl. (kolegos) – grupes, kurios numatytu laiku turėjo prisijungti prie varžybų lauko ir atlikti konkursines užduotis.

Pasibaigus konkursui buvo paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai. Paskelbti respublikinio konkurso nugalėtojai.  Deja, Alytaus centre respublikinio konkurso nugalėtojų nebuvo. Tačiau buvo pasveikinti ir apdovanoti regione geriausiai pasirodę moksleiviai. Mūsų Ieva laimėjo I vietą, o Lukas II vietą tarp dvyliktokų. Sveikiname.