Aikštyno atidarymas
2017-10-04 22:05
Š. m. rugsėjo 28 d. prie Varėnos ,,Ąžuolo“ gimnazijos būriavosi šventiškai nusiteikę gimnazistai ir svečiai.

Nuotaiką kėlė sporto aikštyno atidarymas. Atidaryme gausu svečių: Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Baublys, Varėnos rajono meras Algis Kašėta, gamtos mokslų daktaras, ypač didelis lauko teniso gerbėjas Vincentas Korkutis, taip pat dalyvavo UAB ,,Varėnos statyba“ generalinis direktorius, savivaldybės administracijos atstovai.

Padėkos žodį tarusi ,,Ąžuolo“ gimnazijos direktorė Milda Padegimaitė priminė, kokia aikštelė buvo prieš porą metų, ir pasidžiaugė, kad dabar mokiniai sportuos saugiai.

Kaip šis aikštynas atsirado?

Varėnos rajono savivaldybės administracija drauge su Ožyšo savivaldybe (Lenkija) nuo š. m. pradžios sėkmingai įgyvendino projektą ,,Šeimų stiprinimas pasienio bendruomenių kūrimui“. Per tą laiką buvo įgyvendinta edukacinė programa ,,Kalbėk su manimi“: Varėnoje ir Ožyše buvo organizuoti tėvams, mokytojams ir jaunuoliams jungtiniai mokymai-dirbtuvės. Taip pat suorganizuotos dvi vasaros stovyklos po 7 dienas – viena Varėnoje, kita Ožyše. Jose dalyvavo 60 žmonių (30 varėniškių ir 30 Ožyšo gyventojų).  Stovyklų metu jaunuoliai ir suaugusieji kartu dalyvavo įvairiose veiklose.

Įgyvendinant projektą buvo įrengta ir sporto aikštelė, kurioje vienu metu galės sportuoti net trijų sporto šakų mėgėjai. Aikštyne vienu metu galima žaisti krepšinį, tinklinį ir lauko tenisą. Projektą finansavo Europos regioninės plėtros fondas ir Varėnos savivaldybė.

Taigi, belieka palinkėti mūsų sportininkams būti sveikiems ir laimėti puikių pergalių.