Jau tradicija tapusi kasmetinė „Išsipildymo akcija“ šįkart užklydo ir į Varėnos miesto mokyklas. Įkvėpti šventinės nuotaikos bei gerų norų, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos Ia klasės mokiniai, kartu su auklėtoja nusprendė prieš šventes nudžiuginti sunkiai sergančius vaikus.

Idėja buvo pasiskolinta iš TV3 žinių komandos. Jos esmė – kepti pyragus ir juos parduoti. Visi surinkti pinigai keliautų į „Išsipildymo akcijos“ banko sąskaitą. Sekdami šia idėja,  mūsų miesto gimnazistai taip ir padarė.  Keturios pirmokų klasės prikepė visą galybę kepinių. Taigi buvo galima įsigyti visko – nuo pyragų iki šviežiai keptos naminės duonos.

Penktadienio rytą I klasių mokiniai aplankė „Ryto“ progimnazijos pradinukus, kuriuos vaišino gerumo pyragais. Pradinukai kartu su savo mokytojomis ir mokyklos administracija paaukojo 270 LT. Tarpininkauti mokykloms padėjo tikybos mokytoja.

O „Ąžuolo“ gimnazija pakvipo pyragais per ilgąją pertrauką. Čia kepinius pardavinėjo keturios pirmos klasės – Ia , Ib, Id ir Ie. Skanus kvapas, jauki muzika bei šypsenos pardavėjų veiduose  kvietė visus gimnazijos narius pirkti ir aukoti likimo nuskriaustiems vaikams. Abejingų – neliko. Gausybė mokinių, kartu ir mokytojų su mielu noru pirko skanėstus, kad ir kiti vaikai kalėdas praleistų namie ,su šeima, ne ligoninės palatoj  prijungti prie sunkiai mums suprantamų medicininių aparatų, reikalingų jų gyvybei palaikyti. Apimti gerumo, gimnazijos nariai nusipirko kepinių už 560 litų.

Iš viso buvo surinkta 830lt. Visi šie pinigai pervesti į „Išsipildymo akcijos“ banko sąskaitą.

Pamirštas neliko ir vaikų dienos centras „Versmė“. Visais neparduotais pyragais mažylius vaišino Ia klasės mokiniai.

Norėtume padėkoti visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos. Ačiū  už jūsų gerumą!

Ignas    Petrušis