„The Groovy Group” – geriausia jaunimo grupė!
2016-02-02 07:50
2016 m. sausio 30 d. 17 val. Plungės rajono savivaldybės kultūros centre vyko respublikinis jaunimo muzikos grupių konkursas ,,Garsyn 2016“.

Konkurse dalyvavo 14 – 27 metų jaunimo muzikos grupės iš visos Lietuvos: Kauno, Molėtų, Šiaulių, Plungės, Tauragės, Platelių, Kėdainių, kitų miestų ir miestelių. Grupės rungėsi pristatydamos po 2 kūrinius, skambėjo originalios kompozicijos bei žinomi populiariosios muzikos kūriniai. Varėnos „Ąžuolo” gimnazijos grupė (vadovė mokytoja Renata Bakulienė) tarp dalyvių išsiskyrė netradicine sudėtimi, stilingu įvaizdžiu bei džiazine programa. Konkursui buvo patekti J. Pastorius „The Chicken” (aranžuotė R. Bakulienės) ir D. Ellington, I. Mills „It Don’t Mean a Thing” (aranžavo Nerijus Bakula). Nuoseklaus darbo vaisius – I-oji vieta respublikiniame konkurse.

Varėnos „Ąžuolo” gimnazijos grupė „The Groovy Group” konkurse „Garsyn” dalyvavo antrąjį kartą. 2015 m. kolektyvui pavyko sėkmingai debiutuoti ir iškovoti 2 vietą bei specialų prizą už sceninį įvaizdį. Tuomet Varėnai atstovavo 6 jaunuoliai: Guoda Beržanskaitė (vokalas), Regita Navickaitė (klavišiniai), Tomas Stonys (bosinė gitara), pučiamaisiais grojo Aurelijus Kauneckis (saksofonas) ir Tautvydas Leikaitis (trimitas), mušamaisiais – Žygimantas Jarusevičius. Pernai grupės sudėtį papildė Aidas Tamulevičius (gitara), o nuo rugsėjo mėnesio pučiamųjų sekcija praturtėjo dar vienu saksofonu ir kornetu, kuriais puikiai groja Danielė Baublytė ir Povilas Selevičius.

Šiandien grupę „The Groovy Group” sudaro 9 nariai: Guoda Beržanskaitė (vokalas), Regita Navickaitė (klavišiniai), Danielė Baublytė (saksofonas), Aurelijus Kauneckis (saksofonas), Tautvydas Leikaitis (trimitas), Povilas Selevičius (kornetas), Aidas Tamulevičius (gitara), Tomas Stonys (bosinė gitara). Šių gabių ir talentingų jaunuolių nuoseklus, atsakingas kūrybinis darbas duoda puikių vaisių – vos antrus metus gyvuojantis kolektyvas savo veikla žinomas rajone, nuolat dalyvauja respublikiniuose festivaliuose, konkursuose, miestų šventėse, įvairiuose kultūros ir muzikos renginiuose.

Renata Bakulienė,

Grupės „The Groovy Group” vadovė.