Orientacinės varžybos
2015-10-01 20:35
Saulėtą rugsėjo 18 dienos popietę Varėnoje vyko orientacinės varžybos ,,Bėk, rėk ir rask".

Sugrįžimas“. Renginį atgaivinti paskatino Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojama Europos sporto savaitė. Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos mokinių taryba nusprendė prisijungti prie gražios iniciatyvos ir subūrė 13 energingų ir varžytis pasiryžusių klasių komandų. Kiti moksleiviai gimnazijos kieme  galėjo išbandyti savo vikrumą judriosiose estafetėse, pažaisti kamuoliu, pabendrauti ir pasitikti grįžtančius klasės draugus.

Startas prasidėjo ties gimnazija, o užuominos ragino aplankyti net atokiausias miesto vietas. Tačiau vien tik nubėgti iki punkto neužteko, mokiniai turėjo atlikti įvairias užduotis. Laimėjusi komanda buvo paskelbta pagal laiką, per kurį sugebėjo įveikti trasą. Šiais metais ja tapo Ic klasės orientacininkai.

Šių varžybų tikslas paįvairinti mokyklos gyvenimą, visiems kartu pasidžiaugti šiltu oru ir atitrūkti nuo kasdienybės. Renginio organizavimas reikalavo nemažai darbo ir laiko, tačiau viską kompensavo atsiliepimai ir dalyvių entuziazmas. GMT dėkoja visiems už aktyvų dalyvavimą bei pagalbą. Iki kitų renginių!

Gimnazijos mokinių tarybos narė

Meida Bačinskaitė